dům Sluníčko

Chcete být ve středu dění ale zároveň mít soukromí?

Dům se nachází v původní zástavbě městečka Klobouky 500m od historického náměstí. Jedná
se o zděný dvoupatrový dům se zvýšeným přízemím, ve kterém můžete strávit příjemnou dovolenou na malém městě a zároveň si užít pohodlí soukromí rodinného domu. Dům má vlastní bazén 4x3,6m přímo sousedící s příjemným posezením u krbových kamen pro večerní romantiku. V domě je i malý sklípek pro uchování vín od okolních vinařů z Vašich výletů po okolí. Součástí domu je i soukromá terasa spojená přímo s balkónem obývacího pokoje v prvním patře.

Vše na jednom místě v pohodlí a klidu

vhodné pro celoroční ubytování nebo dlouhodobý pronájem

bazén 4x3,6m

Vlastní bazén s vlastní filtrací s přístupem přímo z balkónu obývacího pokoje

posezení s krbem

V domě se nachází místnost pro příjemné posezení s krbem na dlouhé letní a zimní večery přímo spojená s terasou

zahradní gril

Dům má vlastní uzavřenou terasu se zahradním grilem pro příjemné posezení u dobrého jídla

Mnoho prostoru pro rodinu i přátele

maximální kapacita 15 osob

Přízemí: zde se najdete velmi prostornou koupelnu a WC. V sousedství se pak nachází letní kuchyně, s propojením na posezení v místnosti s krbovými kamny. Dále pak zde najdete malý sklípek, kde je možno uschovat víno od okolních vinařů.

Terasa: z prostoru pro posezení je zajištěn vstup do zastřešené plochy pod terasou a do otevřené části malé zahrádky s posezením. Zahradní gril se nachází nedaleko. Dále je vstup do zapuštěného bazénu o hloubce 140cm a velikosti 400x360cm, s filtrací a pravidelnou výměnou vody.

První patro: zde se nachází kuchyně s plynovým sporákem, elektrickou troubou, myčkou, varnou konvicí, lednicí, nádobím a příbory. Je zde jídelní stůl a vstup na velkou letní dřevěnou zastřešenou terasu o velikosti 20m2. Terasa je vybavena posezením. Hned vedle najdete obývací pokoj s posezením a rozkládací sedačkou, který je vybaven LED TV. Dále se v prvním patře nachází pokoj vybaven prostorným manželským lůžkem s možností dětské postýlky.

Druhé patro: Zde jako první najdete vstupní místnost s posezením. Vedle je malá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V patře se nachází čtyři nově zbudované pokoje. Tři pokoje jsou dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový. Tři pokoje mají výhled do vnitrobloku.

Další vybavení: V budově je k dispozici i malá dílna na případnou opravu vlastních kol a garáž. Dále možnost objednání prostor velké vinotéky.

WiFi: Celý dům je pokryt signálem pro připojení k internetu přes WiFi síť

Kvalita a rodinný přístup

Nahlédněte k nám a přesvědčte se, že dům Sluníčko je ideálním místem pro Vaši dovolenou:

Zábava i sportovní vyžití doslova na dosah

Ceník našich služeb

dům je možné po individuální dohodě pronajmout i dlouhodobě

Letní sezona (týden):

15 000 Kč

Mimosezóní pronájem (týden):

dohodou

Letní sezóna (víkend):

dohodou

Mimosezóní pronájem (víkend):

dohodou

Ubytovací řád domu Sluníčko: